Домой / Черноморск / ВАСИЛЬ ГУЛЯЄВ: «ДОКИ ГРОМАДИ НЕ БУДУТЬ РОЗПОРЯДЖАТИСЯ ВЛАСНОЮ ЗЕМЛЕЮ, НІЯКОЇ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ У НАС НЕ ВИЙДЕ!»

ВАСИЛЬ ГУЛЯЄВ: «ДОКИ ГРОМАДИ НЕ БУДУТЬ РОЗПОРЯДЖАТИСЯ ВЛАСНОЮ ЗЕМЛЕЮ, НІЯКОЇ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ У НАС НЕ ВИЙДЕ!»

Землі державної власності за межами населених пунктів обов’язково мають бути передані у комунальну власність об’єднаних територіальних громад. І тільки тоді сільські, селищні та міські ради отримають відповідні повноваження із розпорядження такими землями. Про це у своєму виступі у сесійній залі Верховної Ради України заявив народний депутат від партії «Відродження» Василь Гуляєв.

За його словами, нині в країні відбувається звичайний дерибан землі, ще й на законодавчому рівні.

– Ви думаєте, що цю землю отримують люди, які на ній працювали все життя, чи, може, ті, хто утримує підсобне господарство? А може, вона дістається бійцям АТО, яким ми слізно обіцяли виділення землі? Звичайно, ні! Цю землю просто крадуть

у місцевих громад. І сьогодні змінити ситуацію можуть лише депутати, які просто зобов’язані ухвалити пропонований нами законопроект про передачу земель у власність органів місцевого самоврядування. І доки громади не будуть розпоряджатися власною землею, ніякої децентралізації у нас не вийде!

Василь Гуляєв також відзначив, що протягом останнього року не було зроблено жодного кроку, щоб припинити свавілля у земельній сфері. Але тепер, коли до розгляду готовий законопроект No 4355 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування з управління земельними ресурсами та посилення державного контролю за використанням і охороною земель», співавтором якого він є, його необхідно терміново ухвалювати. Нині документ проходить доопрацювання за скороченою процедурою і найближчим часом має бути винесений на голосування парламентаріїв.

Про admin

Проверьте также

Убийцу из Одесской области отправили в тюрьму на 7 лет

Речь идет о случае, произошедшем в марте 2018 г., когда бездомный приехал в г.Черноморск, и …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *